Kontakt

MAD MOBIL

ul. Wodzisławska 243
44-270 Rybnik
tel.: +48324212545
fax.: +48324212255

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 6.00 - 21.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części Zamienne

Poniedziałek – Piątek: 6.00 - 21.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Ubezpieczeń i Kredytów

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

Przemysław Dobrzeniecki
Przemysław Dobrzeniecki
kierownik salonu

p.dobrzeniecki@madmobil.pl

Telefon: +48324231227

Telefon komórkowy: +48533020204

Daniel Łyźniak
Daniel Łyźniak
specjalista d/s sprzedaży

d.lyzniak@madmobil.pl

Telefon: +48324231226

Telefon komórkowy: +48736233205

Serwis

Marcin Kaminski
Marcin Kaminski
kierownik serwisu

m.kaminski@madmobil.pl

Telefon: +48324231215

Telefon komórkowy: +48533533118

Szymon Muszer
Szymon Muszer
doradca serwisowy

s.muszer@madmobil.pl

Telefon: +48324231212

Części zamienne i akcesoria

Sławomir Sęk
Sławomir Sęk
doradca ds. części i akcesoriów

s.sek@madmobil.pl

Telefon: +48324231213

Likwidacja szkód

Maciej Mandrysz
Maciej Mandrysz
specjalista ds. likwidacji szkód

m.mandrysz@madmobil.pl

Telefon: +48324231216

MAD MOBIL

ul. Daszyńskiego 277
44-151 Gliwice
tel.: +48323369033
fax.: +48323369040

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części Zamienne

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Ubezpieczeń i Kredytów

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

Przemysław Dobrzeniecki
Przemysław Dobrzeniecki
kierownik salonu

p.dobrzeniecki@madmobil.pl

Telefon komórkowy: +48533020204

Monika Bartoszewicz
Monika Bartoszewicz
specjalista d/s sprzedaży

m.bartoszewicz@madmobil.pl

Telefon: +48323369027

Telefon komórkowy: +48736233206

Serwis

Marcin Kaminski
Marcin Kaminski
kierownik serwisu

m.kaminski@madmobil.pl

Telefon komórkowy: +48533533118

Tadeusz Wnorowski
Tadeusz Wnorowski
zastępca kierownika serwisu

t.wnorowski@madmobil.pl

Telefon: +48323369012

Części zamienne i akcesoria

Marcin Wenglarczyk
Marcin Wenglarczyk
doradca d/s części i akcesoriów

m.wenglarczyk@madmobil.pl

Telefon: +48323369014