Kontakt

MAD MOBIL

ul. Wodzisławska 243
44-270 Rybnik
tel.: +48 32 421 25 45
fax.: +48 32 421 22 55

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 6.00 - 21.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części Zamienne

Poniedziałek – Piątek: 6.00 - 21.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Ubezpieczeń i Kredytów

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

Przemysław Dobrzeniecki
Przemysław Dobrzeniecki
kierownik salonu

p.dobrzeniecki@madmobil.pl

Telefon: +48 32 423 12 27

Telefon komórkowy: +48 533 020 204

Daniel Łyźniak
Daniel Łyźniak
specjalista d/s sprzedaży

d.lyzniak@madmobil.pl

Telefon: +48 32 423 12 26

Telefon komórkowy: +48 736 233 205

Serwis

Marcin Kaminski
Marcin Kaminski
kierownik serwisu

m.kaminski@madmobil.pl

Telefon: +48 32 423 12 15

Telefon komórkowy: +48 533 533 118

Szymon Muszer
Szymon Muszer
doradca serwisowy

s.muszer@madmobil.pl

Telefon: +48 32 423 12 12

Części zamienne i akcesoria

Sławomir Sęk
Sławomir Sęk
doradca ds. części i akcesoriów

s.sek@madmobil.pl

Telefon: +48 32 423 12 13

Likwidacja szkód

Maciej Mandrysz
Maciej Mandrysz
specjalista ds. likwidacji szkód

m.mandrysz@madmobil.pl

Telefon: +48 32 423 12 16

MAD MOBIL

ul. Daszyńskiego 277
44-151 Gliwice
tel.: +48 32 336 90 33
fax.: +48 32 336 90 40

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części Zamienne

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Ubezpieczeń i Kredytów

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: nieczynne

Salon

Przemysław Dobrzeniecki
Przemysław Dobrzeniecki
kierownik salonu

p.dobrzeniecki@madmobil.pl

Telefon komórkowy: +48 533 020 204

Monika Bartoszewicz
Monika Bartoszewicz
specjalista d/s sprzedaży

m.bartoszewicz@madmobil.pl

Telefon: +48 32 336 90 27

Telefon komórkowy: +48 736 233 206

Serwis

Marcin Kaminski
Marcin Kaminski
kierownik serwisu

m.kaminski@madmobil.pl

Telefon komórkowy: +48 533 533 118

Tadeusz Wnorowski
Tadeusz Wnorowski
zastępca kierownika serwisu

t.wnorowski@madmobil.pl

Telefon: +48 32 336 90 12

Części zamienne i akcesoria

Marcin Wenglarczyk
Marcin Wenglarczyk
doradca d/s części i akcesoriów

m.wenglarczyk@madmobil.pl

Telefon: +48 32 336 90 14